Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Grądy Polewne - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

90 000 zł1,95 m² 46 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki w spokojnej miejscowości pod Rząśnikiem? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego biura. Agencja Freedom poleca atrakcyjną działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Lipa

Lipa(Grądy Polewne + 24 km)

53 640 zł894 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 16 działek budowlanych (1 sprzedana) położonych w miejscowości Lipa, w gminie Pułtusk. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Zambski Kościelne

Zambski Kościelne(Grądy Polewne + 16 km)

470 000 zł2 500 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż doskonale położona działka w pierwszej linii zabudowy nad samym brzegiem Narwi. Bezpośrednie dojście do brzegu z terenu działki. Cicha, spokojna okolica. Bardzo dobry dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wyszkowska

Zatory(Grądy Polewne + 24 km)

143 250 zł1 910 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalno-usługową Zatory. Numer działki 345/5 o powierzchni 1910 m2 Lokalizacja Zatory to malownicza miejscowość w powiecie pułtuskim, położona nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Słopsk

Słopsk(Grądy Polewne + 25 km)

1 000 000 zł11 300 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż wymarzone miejsce dla miłośników przyrody! Lokalizacja: nieruchomość stanowią dwie odrębne działki położone w miejscowości Słopsk, gmina Zabrodzie, powiat wyszkowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wyszkowska

Zatory(Grądy Polewne + 24 km)

137 025 zł1 827 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalno-usługową Zatory. Numer działki 345/4 o powierzchni 1827 m2 Lokalizacja Zatory to malownicza miejscowość w powiecie pułtuskim, położona nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Gnojno

Gnojno(Grądy Polewne + 21 km)

110 000 zł2 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość miasta? 2000 m ciszy, lasu i natury godzinę od Warszawy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2000 m , idealna dla osób szukających spokoju, zieleni i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Nad Rozlewiskiem

Kamieńczyk(Grądy Polewne + 16 km)

65 000 zł5 300 m² 12,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej, zlokalizowanej w kameralnym Kamieńczyku, w gminie Wyszków. Ta urokliwa przestrzeń to idealne miejsce dla osób pragnących obcować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Somianka

Somianka(Grądy Polewne + 22 km)

9 600 000 zł24 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 402/4 przy drodze krajowej nr 62 w obrębie 0008 Kręgi gm. Somianka z decyzją i projektem na zjazd dla aut ciężarowych. Powierzchnia nieruchomości to około 24000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Jeżewo

Jeżewo(Grądy Polewne + 25 km)

2 318 000 zł30 907 m² 75 zł/m²